Polski Role Play [RP]

Polski Serwer Role Play [RP]

Ogłoszenie

El Quebrados Life Serwer Info: HostName: El Quebrados Life HostName: ...:::xXx:::... Address: będzie Players: xxx Ping: xxx Mode: El Quebro Live Map: San Andreas Zapis Stylu Walki System Aut System Przedmiotów Posiadamy nowy system taki jak /pij.piwo , /daj.piwo , /sprzedaj.piwo System BW Na serwer został dodany system 10 minutowego BW. Zapis pozycji po wyjściu Zapis broni Anty BH Sklepy/bary i inne... Binco Hotel Komis CPN Bar Sklep Spożywczy Sąd Najwyższy Prace dodatkowe takie jak: Mechanik, Bokser, Kierowca autobusu, Prawnik, Roznosiciel gazet, Farmer, Fryzjer, Forum: http://www.eqrp.eloforum.pl NOWE!!!!

#1 2009-11-20 15:00:38

Piter_Perdo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 1001
Punktów :   

Jak zrobic CK !? Dla Wszystkich

CK - Character Kill - Zabicie postaci w sposób RP, block konta



Character Kill - Nic innego zak zabicie postaci, ale zabicie takie że nie nie da uratować.

1. Czym się różni CK od BW?

Już tłumaczę, BW to tak jakby odratowanie twojej postaci po śmierci, czyli przykładowo twoja postać zginie z postrzałów a będzie to non rp lub przypadkowe, wtedy twoja postać jedzie do szpitala. Łącznie to ok. 10 min BW. No tak ale co jeśli jesteście na pustyni? Lub przypadkowo zginiecie w sposób rp? To już wasza sprawa, wy jesteście właścicielami postaci i wy decydujecie co się z nią dzieje! Możecie się upierać, że resztaki sił doszła do wsi i tam zanieśli ją do szpitala. To jest właśnie BW, odratowanie twojej postaci! Jednak, jeśli dostaniesz BW podczas akcji rp, (jesteś przestępcą, goni cię policja) i zginiesz, to po BW piszesz do policjantów że kontynuujecie akcje, ale już od szpitala (wtedy zawiozą cie do więzienia).

Natomiast CK to jest zabicie/zamordowanie twojej postaci tak, że nie będzie miała szansy przeżyć! Np. strzałem w głowę lub serce. Na niektórych serwerach, panuje zasada "zabij, dobij trupa, zamelduj ck" Tak niepowinno być, przynajmniej na porządnych serwerach, owszem można dostać ck bez komend /ja i /do ale to też musi być uzasadnione!

2. Jak zrobić CK?

Są 2 typy CK, Full RP, i sytuacja bez możliwości przeżycia.

Pierwszy styp robi się bez pośpiechu, dokładnie z wieloma komendami /ja i /do

Przykład:



*siedzi na krześle ((Jakiś Facet))

/ja wyciąga zza paska pistolet

*pot spływa po czole ((Jakiś Facet))

/ja patrzy z pogardą na twarz faceta

/ja nieszczerze się uśmiecha

/ja podnosi broń i odbezpiecze

/ja wolnym ruchem przykłada do czoła siedzącego faceta

*zaczyna płakać ((Jakiś Facet))

/ja patrzy się prosto w twarz

/ja pociąga za spust z zimną krwią

/do głowa się rozrywa

/do krew na twarzy

/ja śmieje się

/ja opuszcza broń





Tak zrobione CK, to CK i od tego nie da się uratować! Oczywiście chodzi mi o ilość komend i ich treść. Osoba nie musi stracić życia, wystarczy że w nią strzelisz, po tak zrobionym CK powinieneś zrobić SS (dla pewności) i zgłosić administratorowi aby zablokował konto zabitego.

Drugi sposób to beznadziejna sytuacja. Przedstawię wam mój przykład:

Mieliśmy dłuuugą akcje RP "Rozbijaine YKZ" No i lider się wykręcał, że było non rp itp.

Naszczęście pobraliśmy jego krew i sprawdziliśmy jego DNA, i tak zaczęło się śledztwo. Wiedzieliśmy jak się nazywa gdzie pracuje jaki ma numer telefonu, wszystko. Ale gdy się z nim spotykaliśmy nic nie miał sprzeciw, tylko jak dostawał BW wtedy miał problemy i tak poszły 3 akcje rp. Sam mu się nie dziwie w ratowaniu postaci, jego majątek szacowany byĶ na ok. 1000000$ Co na tym serwie było rzadkością. Wkońcu wpadł, poszedł do szpitala zrobić operacje plastyczną, niestety listy spalił i nie byliśmy pewni czy to on, ale przypomnieliśmy sobie o dna! I wtedy się zaczęło, nie chciał dać krwi i tak trwało to jakieś 10 minut. Potem uciekł na dach, mieliśmy odbezpieczone bronie, pobiegliśmy za nim gdy przeskakiwał przez barierki postrzeliliśmy go bez komend /ja oddaje strzał, tak odruchowo i wtedy nie miał szans na przeżycie. No bo kto postrzelony w plecy przeżył by upadek z 3-5 piętra? I to był mój przypadek.

To samo tyczy się was, jeśli nie ma szans na przeżycie, a jest choć kropla rp w akcji to też może być CK!





3. Co gdy dostałem CK non rp?

Gdy dostałeś CK w sposób non rp i masz tego dowowdy (radzimy zawsze podczas akcji robić ss lub nagrywać filmik) możesz się zwrócić o Odblokowanie konta, wtedy osoba która ci zrobiła "niby ck" powinna pójść do AJ na 5-10 min a administrator dający CK ukarany naganną. Nie może być takich przypadków!





Zasady CK

1. Miej powód aby kogoś zabić!

2. Zabijaj z klasą, a nie dla zabawy!

3. Miej dowody o CK, inaczej mogą się wykręcić! (SS)



To są 3 główne zasady, mam nadzieję poradnik czegoś was nauczy!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mistrzowie-skilla.pun.pl www.air17.pun.pl www.poke-game.pun.pl www.scarabeofun.pun.pl www.graniegedania.pun.pl